Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

CLINICUS

CLINICUS yra aukštos kvalifikacijos plastikos chirurgijos klinika, kurios specialistai – patyrę savo srities ekspertai su ilgamete darbo patirtimi ir nuolatiniu tobulėjimu, dalyvaujant mokslinėse konferencijose bei stažuotėse užsienyje.

Klinikos chirurgai priklauso tarptautinėms ir nacionalinėms plastinės chirurgijos asociacijoms, o operacijas atlieka Klaipėdoje ir Vilniuje, pradedant nuo 2004 m. CLINICUS išsiskiria modernia medicinos, mokslo ir kūrybos sinergija, garantuojančia sėkmingą veiklą.

CLINICUS veikia profesionalų komanda, apimanti įvairių sričių specialistus, nuo plastinės chirurgijos iki gydomojo pedikiūro, pabrėžiant kompleksinį požiūrį į paciento problemas ir individualizuotus sprendimus.

Plastikos chirurgijos klinikoje siūlomos paslaugos apima veido operacijas, tokias kaip veido operacijos, vokų plastika, antakių pakėlimas, veido patempimas siūlais, ausų korekcija, krūtinės operacijas, įskaitant krūtų didinimą implantais, krūtų didinimą riebalais, krūtų pakėlimą, krūtų mažinimą, ginekomastijos korekciją vyrams, krūtų spenelių korekciją, kūno kontūro operacijas, pavyzdžiui, pilvo plastiką, riebalų nusiurbimą, kūno modeliavimą, sėdmenų didinimą, lytinių lūpų plastiką, grožio injekcijas ir kitos paslaugos.