Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Pradžia | Blogas | Geriausi advokatai Vilniuje: Top 10 advokatų 2024 metais

Geriausi advokatai Vilniuje: Top 10 advokatų 2024 metais

Geriausi advokatai Vilniuje

Išsirinkti tinkamą advokatą gali būti rimtas iššūkis, ypatingai jei tai darote retai. Dėl to ir sukūrėme šį tinklaraščio įrašą, kad galėtume įvertinti, kas yra geriausi advokatai Vilniuje. Taip pat patarsime kaip juos išsrinkti, į ką atkreipti dėmesį ir kt.

Pasirinkti gerą advokatą yra kritinė sėkmės jūsų teisiniame procese dalis. Geriausi advokatai dažniausiai pasižymi ilgamete patirtimi, specializacija ir aukštu klientų pasitikėjimu. Kai renkatės advokatą, atkreipkite dėmesį į šiuos svarbius aspektus:

 1. Patirtis ir specializacija: Rinkitės advokatą, turintį ilgametę patirtį ir specializaciją jūsų konkrečioje teisinėje srityje. Tai užtikrins, kad jis gerai supranta jūsų problemą ir gali teikti efektyvias teisines paslaugas.
 2. Reputacija: Pasitikėjimas yra pagrindinis aspektas renkantis advokatą. Ieškokite rekomendacijų iš draugų, šeimos ar verslo partnerių. Patikrinkite advokato klientų atsiliepimus ir sėkmingus atvejus.
 3. Komunikacija: Geri advokatai puikiai komunikuoja su savo klientais. Jie yra pasirengę aiškiai paaiškinti teisinius aspektus ir atsakyti į jūsų klausimus. Patikrinkite, ar advokatas vertina atvirutį ir sąžiningumą komunikacijoje.
 4. Mokėjimo sąlygos: Supraskite advokato mokėjimo sąlygas ir būkite aiškus dėl konsultacijos mokesčių, valandinių ar projektinių mokesčių ir kitų galimų išlaidų.
 5. Licencija ir sertifikatai: Įsitikinkite, kad advokatas yra licencijuotas ir turi reikiamus sertifikatus praktikuoti tam tikroje teisinėje srityje.
 6. Draudimas atlyginti nuostolius: Tikrinkite, ar advokatas turi atsakomybės draudimą, kuris gali apsaugoti jus nuo potencialių nuostolių.
 7. Susitikimas ir įspūdis: Susitikite su advokatu asmeniškai arba virtualiai ir įvertinkite, kaip jis supranta jūsų situaciją ir ar jums tinka jo požiūris.

Pasirinkimas geriausio advokato yra svarbus žingsnis, todėl skirkite pakankamai laiko tyrimams ir pokalbiui su skirtingais specialistais, prieš priimdami galutinį sprendimą.

Kviečiame pasinaudoti žemiau pateiktu turiniu ir skaityti tekstą nuo jus labiausiai dominančios dalies.

geriausi teisės specialistai Vilniuje
Advokato konsultacija Vilniuje: kaip išsirinkti geriausią advokatą?

Geriausi advokatai Vilniuje

Žemiau pateikiame mūsų nuomone dešimt geriausių advokatų Vilniuje 2024 metais. Informuojame, kad tai yra subjektyvi nuomonė ir prieš renkantis tinkamiausius advokatus Vilniuje įvertinkite jų patirtį, kainą ir kitus aspektus, kuriuos aprašėme žemiau šiame įraše.

Geriausi advokatai Vilniuje

A. Šakinienės Teisinė Kontora

Ginčų sprendimas mediacijos būdu. Nevieša ir konfidenciali informacija išlieka tarp ginčo šalių. Mediacija taikoma visose teisės srityse.

Dirbame tam, kad padėtume fiziniams asmenims ir juridiniams asmenims surasti tinkamą ir pigiausią sprendimą atitinkamoje situacijoje, atitinkamu laiku. Kiekvienas klientas mums yra išskirtinis.

advokatė Vilniuje

Advokatė Laura Timinskaitė

Jau beveik 20 metų teikiu teisines paslaugas, konsultuoju fizinius ir juridinius asmenis įvairiais teisės klausimais, atstovauju teismuose (civilinėse, administracinėse bylose) kaip advokatė.

Taip pat jau daugiau kaip 10 metų turiu teisę teikti nemokumo (bankroto bei restruktūrizavimo) administravimo paslaugas.

Jei jums reikalinga advokato konsultacija Vilniuje ar kitame mieste kviečiu susisiekti nurodytais kontaktais.

Advokatės Eglės Mauricės Kontora

Advokatės Eglės Mauricės Kontora

Advokatų kontora teikia teisinę pagalbą, teisines palaugas, atstovauja privačius ir verslo klientus. Aukštas profesionalumas, protinga kaina.

Didelė patirtis šeimos bylose, civiliniuose ginčuose, derybose. Jei reikalinga advokato konsultacija Vilniuje, susisiekite.

advokatas Vilniuje

Advokato Juozo Viščinio Kontora

Specializuojamės nemokumo teisėje. Ši teisės šaka taip pat apima visą verslo teisę. Vienas geriausių advokatų Vilniuje užsiimantis nemokumo teisėje.

Profesionali ir kokybiška advokato konsultacija Vilniuje.

geriausi advokatai Vilniuje

Advokato Vilniuje Vidmanto Baumilos Kontora

Sukaupta teisininko darbo patirtis 38 m., advokato darbo patirtis 13 m. Nuo 2005 m. Lietuvos advokatūros narys – praktikuojantis advokatas.

Mano, kaip advokato pagrindinis tikslas – suteikti kokybiškas ir patikimas teisines paslaugas, siekiant visapusiškai atstovauti kliento interesams. Advokato Vidmanto Baumilos kontoroje teikiamos kokybiškos ir nebrangios teisinės paslaugos fiziniams ir juridiniams asmenims.

Rengiami įvairūs procesiniai dokumentai, vykdomas ikiteisminis ir teisminis skolų išieškojimas. Šie advokatai Vilniuje atstovauja klientų interesams valstybinėse institucijose, ginčų sprendimo komisijose, teismuose ir kitose įstaigose. Geras advokatas Vilniuje - laimintis kliento bylas advokatas.

ADVOKATŲ KONTORA GLIMSTEDT

Advokatų Kontora GLIMSTEDT

Viena iš labiausiai patyrusių ir geriausiai vertinamų verslo advokatų kontora Lietuvoje.

Advokatų kontora veikia abiejose Baltijos jūros pusėse – Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje ir Estijoje ir teikia kokybiškas paslaugas klientams bet kuriame pasaulio krašte.

Ar galime teigti, kad tai bene geriausi advokatai Vilniuje? Taip, tai vieni geriausių teisininkų sostinėje.

geriausi advokatai Vilniuje

Advokatų Kontora Vinkleris Ir Partneriai

Tai pažangi, techniškai gerai aprūpinta advokatų kontora Vilniuje, teikianti aukštos kokybės teisines paslaugas stambioms Lietuvos ir užsienio įmonėms, kai kuriems užsienio bankams, taip pat ir privatiems asmenims.

Per pastaruosius metus ši advokatų kontora Vilniuje įvykdė eilę sėkmingų stambių konsultacinių projektų, suteikiant paslaugas įvairioms valdžios įstaigoms – ministerijoms ir savivaldybėms.

Šie advokatai Vilniuje aktyviai bendradarbiauja su žinomomis advokatų kontoromis iš Vokietijos, Anglijos, Norvegijos, Olandijos, Lenkijos ir kitų šalių.

teisės specialistai Vilniuje

Advokatų profesinė bendrija „Constat“

Po vienu stogu subūrusi advokatų profesinė bendrija „Constat“, kurioje šiandien dirba daugiau nei 30 savo srities profesionalų. Tai bene viena didžiausių advokatų kontorų Vilniuje.

Kontora teikia teisines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims, konsultuoja klientus vykdant komercinę veiklą, atstovauja teismo, arbitražo ir mediacijos procesuose, teikia ekspertines nuomones dėl teisės aktų taikymo praktikoje bei verslo projektų plėtros Lietuvoje ir užsienyje, atstovauja savo klientams baudžiamosiose bylose.

Pasitikėjimą „Constat“ vykdoma veikla užtikrina ne tik komandos teikiamos ekspertinės žinios, gilus konkrečios teisės šakos išmanymas ar nepriekaištingas paslaugų teikimas, bet ir ją sudarantys teisės specialistai. Tai bene labiausiai patyrę advokatai Vilniuje ir skirtingų klientų vertinami kaip bene geriausi Lietuvos advokatai.

cobalt geriausi advokatai vilniuje, cobalt advokatu kontora, cobalt advokatai

Cobalt Advokatų Kontora

Cobalt advokatų Kontora turėdama daugiau nei 30 metų patirtį teikiant konsultacijas verslui, nuolat yra aukščiausiose reitingų pozicijose tarptautiniuose teisiniuose žinynuose.

Cobalt Advokatai septynis kartus laimėjo „Geriausios advokatų kontoros Baltijos šalyse“ titulą, įrodantį aukštą teisininkų paslaugų kokybę ir pridėtinę vertę klientams.

Cobalt advokatai teikia šias paslaugas: susijungimai ir įsigijimai, įmonių sandoriai, įmonių ir darbo teisė, finansai ir kapitalo rinko, konkurencijos teisė, intelektinė nuosavybė, IT ir duomenų apsauga, nekilnojmas turtas, energetika ir aplinkosauga, mokesčių teisė, ginčų sprendimas.

COBALT yra įsipareigojusi pagarbos, įtraukties ir sąžiningumo principams. Jie siekia kurti darbo aplinką, kurioje skatinamas įvairialypis komandos dalyvių bendravimas, stiprinant tarpusavio supratimą ir užtikrinant lygybę kiekviename veiklos etape.

Jų indėlis į visuomenę viršija organizacijos ribas: aktyviai dalyvauja teisėkūros grupėse, konstituciniuose teismuose ir bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis, siekdami palaikyti ir stiprinti vertybes, kurias laiko svarbiomis.

Cobalt advokatų rekvizitai:

advokatas Vilniuje

Šedbaro Advokatų Profesinė Bendrija

Sąžiningas kliento interesų atstovavimas ir pagalba orientuojatis į maksimalias pastangas rezultatui pasiekti.

Tai daugiau nei dešimt metų sukaupusi patirtį advokatų kontora Vilniuje.

Šie advokatai Vilniuje ypatingi tuo, kad tai nėra tik teisininkų grupė, o stabili, darni ir profesionali KOMANDA. Šis ypatumas lemia, kad kontoros klientų problemas sprendžia ne vienas ar keli advokatai, bet visa kvalifikuotų ir sumanių teisininkų komanda.

Tai viena kvalifikuočiausių advokatų agentūrų Vilniuje. Ir būtini paminėti kai klausiame kas yra geriausi Lietuvos advokatai.

Kokias paslaugas teikia geriausi advokatai Vilniuje?

Aukštos kvalifikacijos teisininkai Vilniuje teikia šias teisines paslaugas asmenims bei įmonėms:

 • Konsultuoja smulkaus ir didelio verslo savininkus;
 • Atstovauja asmenims, kurie yra ar buvo suimti;
 • Suteikia pagalbą civilinėse be baudžiamosiose bylose;
 • Rengia sutartis bei susitarimus;
 • Konsultuoja mokesčių klausimais;
 • Atstovauja teisminiuose procesuose bei ginčuose.
 • Teikia teisines konsultacijas;
 • Tarpininkauja įvairiais teisės klausimais;
seimos teises advokatai vilniuje
Šeimos teisės advokatai Vilniuje: kaip išsirinkti?

Geriausi šeimos teisės advokatai Vilniuje

Taip pat atrinkome teisininkus, kurie mūsų manymu yra bene geriausi šeimos advokatai Vilniuje. Tai teisininkai besispecializuojantys šeimos teisėje, kurie padės jums skyrybų metu, konsultuos ir dėl atskirų šeimos turtinių ir neturtinių teisių, parengs vedybines sutartis ar dokumentus teismo leidimams gauti dėl šeimos turto ir kt.

Geriausi advokatai Vilniuje

Advokatė Ramunė Snarskytė

Advokatė Ramunė Snarskytė dirba „LEX“ advokatų kontoroje, Vilniaus skyriuje, kurioje dirba bene geriausi advokatai Vilniuje. Bendra teisinio darbo patirtis 17 metų.

Teisinės paslaugos apima klientų konsultavimą, įvairaus pobūdžio dokumentų rengimą, teismo procesinių dokumentų rengimą bei atstovavimą ir gynybą visuose Lietuvos Respublikos teismuose, teisėsaugos, valstybės ir savivaldos institucijose.

Advokatė Ramunė Snarskytė yra Pabaltijo teisininkų aljanso Yourlawyers narė. Bendradarbiauja su Latvijos, Estijos, Belgijos teisininkais spręsdama Lietuvos ir užsienio fizinių ir juridinių asmenų problemas Lietuvoje bei minėtose valstybėse.

Jei ieškote advokato konsultacijos Vilniuje - tai vienas iš patikimų pasirinkimų.

šeimos teisės advokatai Vilniuje ir Lietuvoje

Advokatės D. Gumbrevičiūtės profesinė bendrija

Kontoros advokatai bei patyrę teisininkai, turintys didžiulę patirtį šeimos teisės srityje, konsultuoja dėl santuokos nutraukimo, sutuoktinių turtinių prievolių, asmeninių neturtinių teisių, vaiko kilmės nustatymo, vaikų ir tėvų teisių ir pareigų, įvaikinimo, globos ir rūpybos, civilinės būklės aktų registravimo, paveldėjimo ir kt.

Aukštos kokybės šeimos teisės advokatai Vilniuje.

šeimos teisės advokatai Vilniuje

Advokato Remigijaus Rinkevičiaus kontora

Jei Jums reikia padėti išspręsti įvairias teisines problemas, kilusias Jūsų šeimoje, tai mūsų kontoros advokatai pateiks Jums priimtinus individualius siūlymus ir sprendimo variantus.

Advokatų kontora Vilniuje teikia šias teisines paslaugas šeimos teisės srityje:

Jei susitarėte su sutuoktiniu nutraukti santuoką bendru sutikimu, tai mes Jums padėsime tai atlikti, kuo pigiau ir taupant Jūsų laiką, jei reikia surinksime visus dokumentus, parengsime Prašymą dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu, Sutartį dėl santuokos nutraukimo teisinių pasekmių, pateiksime teismui, jei reikia, atstovausime teisme.

Net jei sutuoktiniai yra užsienio valstybėse ar kitame pasaulio krašte, tai mums nėra problema Jums padėti išsiskirti!

Šeimos teisės advokatai Vilniuje - mūsų kontoros stiprybė.

seimos teises advokatai vilniuje

Šeimos teisės advokatai Vilniuje „Vilys, Meškys ir partneriai”

Advokatų kontoros "VILYS, MEŠKYS ir PARTNERIAI" kolektyvas yra jaunas, dinamiškas, veržlus, ir jau spėjęs sukaupti didelę patirtį įvairiose teisės srityse.

Šios Vilniaus kontoros teisininkai puikiai sugeba spręsti pačius sudėtingiausius klientams iškilusius teisinius klausimus, įvertinti teisinę situaciją, surasti ir priimti geriausią įmonomą sprendimą klientui.

Kilus ginčui šeimoje - teisinės situacijos įvertinimas, duomenų reikalingų ginčo sprendimui surinkimas ir strategijos parengimas.
Taip pat ieškinių, priešieškinių dėl santuokos nutraukimo rengimas, atsiliepimų, dublikų, triplikų ir kitų procesinių dokumentų šeimos bylose rengimas;

Taip pat žemiau pateiksime informaciją apie tai kokias paslaugas dažniausiai teikia šeimos teisės advokatai. Tai leis jums geriau pasiruošti pirmajai konsultacijai.

Šeimos teisės advokatai Vilniuje padės išspręsti kilusius ginčus
Šeimos teisės advokatai Vilniuje padės išspręsti kilusius ginčus

Paslaugos, kurias teikia šeimos teisės advokatai Vilniuje

Šeimos teisės advokatai specializuojasi teisės klausimais, susijusiais su santuokomis, skyrybomis, vaiko globa, turtu, palikimu ir kitais šeimos teisės aspektais. Keletas pagrindinių paslaugų, kurias teikia šeimos teisės advokatai Vilniuje ir kituose miestuoe:

 1. Santuokos nutraukimas (skyrybos): Šeimos teisės advokatai padeda poroms, kurios nusprendė nutraukti santuoką, tvarkant skyrybų procesą, dalijant turtą, nustatant vaiko globos klausimus.
 2. Vaiko globos ir lankymo tvarka: Advokatai padeda nustatyti vaiko globos ir lankymo tvarką, atsižvelgdami į geriausią vaiko interesą. Jie gali taip pat padėti susitarime dėl vaiko priežiūros ir apie bendrą tėvystę.
 3. Turtinių santykių tvarkymas: Šeimos teisės advokatai teikia paslaugas susijusias su turtinių santykių tvarkymu, kuris apima turtinės bendrijos dalijimą, turto vertinimą ir turtinių ginčų sprendimą.
 4. Paveldėjimo reikalai: Advokatai teikia paslaugas, susijusias su palikimo tvarkymu, paveldėjimu ir testamentais.
 5. Apsauga nuo smurto šeimoje: Šeimos teisės advokatai teikia teisinę pagalbą asmenims, patiriantiems smurtą šeimoje ir padeda gauti apsaugos įsakymus bei kitas reikalingas teisines priemones.
 6. Teisinės konsultacijos ir atstovavimas teisme: Advokatai suteikia teisinę konsultaciją šeimos teisės klausimais ir atstovauti savo klientams teisme.
seimos teises advokatai vilniuje paslaugos teisininko
Šeimos teisės advokatai Vilniuje: teikiamos paslaugos

Visos šios paslaugos gali skirtis priklausomai nuo konkrečių klientų poreikių ir teisinės situacijos. Šeimos teisės advokatai siekia užtikrinti, kad teisinės procedūros būtų vykdomos teisingai ir kliento interesams geriausiai atstovaujama.

Beje apie pasiruošimą pirmąjai konsultacijai taip pat rasite mūsų patarimus tekste žemiau.

Pirmoji advokato konsultacija Vilniuje: kaip jai pasiruošti?

Prieš pirmąją advokato konsultaciją patariame atlikti namų darbus. Taip pasieksite geresnių rezultatų bendradarbiaudami su teisininku.

 • Pasidomėkite advokato patirtimi – ar jis dirbęs su panašaus tipo bylomis ar atvejais
 • Žinokite kaip dažnai ir kokiais kanalais norėsite, kad su jumis būtų komunikuojama.
 • Pasiskaitykite atsiliepimus apie advokatą ar advokatų kontorą su kuria norite bendradarbiauti.
 • Susirašykite raštu, kuriuos klausimus norėsite aptarti. Juos taip pat galite nusiųsti teisininkui prieš konsultaciją. Taip jis galės susitikimui geriau pasiruošti.
 • Žinokite kiek preliminariai gali kainuoti advokato teikiamos paslaugos. Turint tikslesnius lūkesčius bus lengviau dirbti visoms pusėms. Apie advokatų paslaugų kainas, tekste žemiau.

Dažniausiai užduodami klausimai apie advokatus Vilniuje 

Jei jums reikalinga advokato konsultacija Vilniuje žemiau pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus. Jie yra skirti atsirinkti geriausius advokatus Vilniuje.

1. Kaip rasti tinkamą advokatą?

Artimųjų ratas ieškant advokato Vilniuje. Ieškant geriausio advokato Vilniuje, arba galima sakyti geriausio ir tinkamiausio jums patariame pradėti nuo savo artimųjų rato. Ieškodami rekomendacijų iš draugų, šeimos, bendradarbių ar verslo partnerių žengsite pirmą žignsį.

Rekomendacijos yra tarp vartotojų labiausiai vertinama reklamos rūšis. Nes tai sukelia pasitikėjimo jausmą. Tad jei jūsų artimasis naudojosi tam tikro advokato paslaugomis, jūs jau žengsite vieną žingsnį paieškoje į priekį.

Jei artimoje apklinkoje nėra susidurusių su advokato paslaugomis, galbūt artimųjų rate yra draugų, kurie neseniai naudojosi advokato paslaugomis? Pradėkite nuo artimųjų apklausos, tuomet galėsite žengti sekančius žingsnius.

Geriausi advokatai Vilniuje: kaip juos išsirinkti?
Geriausi advokatai Vilniuje: kaip išsirinkti?

Advokato Vilniuje paieška internete. Jei ieškote patikimo advakato Vilniuje sekantis žingsnis po artimųjų apklausimo gali būti paieška internete. Profesionali, patikima ir save gerbianti advokatų agentūra Vilniuje ar kituose miestuose turės internetinę svetainę.

Ir jei jų požiūris yra profesionalus pagrindiniame darbe turėtų neužmiršti ir savo elektroninės svetainės. Ieškokite patikimų advokatų pirmuose google paieškos vietose. Siūlome įvertinti pirmus dešimt rezultatų. Atkreipkite dėmesį į svetainės turinį, dizainą (ar nėra pasenęs), vartotojo patirtį ir kt.

Anot Semrush, vieni populiariausių raktažodžių susijusių su geriausių advokatų Vilniuje paieška yra:

 • advokatai vilnius
 • advokatai vilniuje
 • advokatu kontora vilniuje
 • geriausi advokatai vilniuje
 • geras advokatas vilniuje
 • advokato konsultacija vilniuje

Taip pat internete ieškokite klientų atsiliepimų „Google my business” ar rekvizitai.lt paskyrose. Be abejo nepamirškite, kad dažniausiai atsiliepimus vartotojai rašo neigiamus.

Tokia jau yra žmogaus natūra – jei gavau gerą paslaugą, tai priimu ją kaip normą. Bet jei paslauga netenkino, tuomet galiu labai stipriai išsilieti komentaruose.

Vertinkite atsiliepimus atidžiai ir šaltai. Tiek gerus, tiek neigiamus. Svarbu įvertinti ar advokatai (ar jų atstovai) reaguoja ir ar tinkamai reaguoja į neigiamus komentarus – ar pagrįstai ir konkrečiai atsako. .

2. Kaip pasirinkti geriausią advokatą?

advokato konsultacija vilniuje, geriausi advokatai Vilniuje
Advokato konsultacija Vilniuje: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

3. Kokius klausimus užduoti advokatui pirmojo pokalbio metu?

Pirmas susitikimas su advokatu yra svarbus momentas, kai galite išsiaiškinti daug informacijos apie jo patirtį, kompetenciją, požiūrį ir tai, kaip jis galėtų jums padėti. Keletas klausimų, kuriuos galite užduoti advokatui pirmojo pokalbio metu:

 • Kokios yra jūsų patirtis ir specializacija šioje srityje? Tai padės sužinoti ar advokatas turi patirties nagrinėjant panašias bylas ir kokią dalį jo praktikos sudaro ši konkrečių teisinių klausimų sritis.
 • Kaip jūs sprendžiate panašias teisines problemas? Klauskite apie advokato požiūrį ir strategiją nagrinėjant panašias bylas. Tai padės jums įvertinti, ar jis atitinka jūsų lūkesčius. Pamatysite kaip jis reaguoja.
 • Kiek laiko skiriate klientų atvejams? Sužinokite, ar advokatas turi pakankamai laiko jūsų bylai ir kiek jis yra pasiruošęs investuoti į jūsų atvejį.
 • Kaip vyksta komunikacija tarp jūsų ir klientų? Klauskite apie advokato komunikacijos politiką, laiką, per kurį jis atsiliepia į pranešimus ar skambučius. Žinodami kaip dažnai su jumis komunikuos advokatas ir kokiais kanalais galėsite įsivertinti ar tai tinkamas partneris jūsų byloje ar ne.
 • Ar turite kokių nors sertifikatų ar licencijų, reikalingų mano bylai? Patikrinkite, ar advokatas turi reikiamų leidimų praktikuoti ir ar yra sertifikavęs tam tikroje teisinėje srityje.
 • Kaip vyksta sutarties sudarymas? Aptarkite advokato siūlomus paslaugų apimties ir kainų klausimus bei kaip vyks sutarties sudarymas.

Kiekvieno kliento poreikiai gali skirtis, todėl klausimai gali būti pritaikyti konkrečiai situacijai. Svarbu užtikrinti, kad jūsų advokatas supranta jūsų poreikius ir yra pasirengęs jums padėti.

Prieš advokato konsultaciją: Susirašykite raštu klausimus kuriuos norėsite aptarti. Juos taip pat galite nusiųsti teisininkui prieš konsultaciją. Taip jis galės geriau pasiruošti susitikimui.

4. Kiek kainuoja advokato paslaugos Vilniuje? 

Šiuo atveju reikėtų geriau klausti kas sudaro advokato paslaugų Vilniuje ar kitame mieste kainą. Kainos gali skirtis priklausomai nuo advokato patirties, specializacijos srities, sudėtingumo ir laiko, skirtumo skirtingoms paslaugoms.

advokato konsultacija vilniuje
Advokato konsultacija Vilniuje: kas sudaro kainą?

Vidutiniškai advokato paslaugos gali kainuoti apie 150 eurų už konsultaciją. Kaina priklauso nuo advokato ir jo įmonės reputacijos, bylos sudėtingumo, advokato kompetencijos bei užimtumo.

Pirmoji advokato konsultacija Vilniuje gali būti nemokama, bet gali ir siekti 100-200 eurų. Tai priklauso nuo advokato ar advokatų kontoros vykdomos politikos.

 • Civilinė byla teismui gali kainuoti nuo 800 iki 1 000 €.
 • Kriminalinėje byloje gali būti sudėtingiau nustatyti kainą. Kriminalinės bylos kaina gali siekti iki 6 000 €.
 • Verslo teisėje advokato valandinė kaina gali siekti apie 150 €. Bet gali pakilti ir iki 800-1000 €, jei tai yra gerai žinoma įmonė ir tai yra sudėtingas atvejis.
 • Skyrybų bylos kaina gali svyruoti tarp 2 000 € ir 8 000 €.

Turėkite omenyje, kad advokatai Vilniuje kaip ir priklauso didžiausiam šalies miestui, galimai apmokęstins savo teikiamas paslaugas daugiau, lyginant su kitų šalies miestų teisininkais.

Geriausi advokatai Vilniuje, advokato konsultacija vilniuje
Geriausi advokatai Vilniuje: kaip išsirinkti?

Nurodyti įkainiai yra patariamojo tipo, juos gali keisti bylos sudėtingumas ir kiti niuansai. Keletas veiksnių, kurie gali turėti įtakos advokato paslaugų kainai Vilniuje:

 1. Advokato patirtis ir specializacija: natūralu, kad patyrę ir specializuoti advokatai gali pareikalauti aukštesnių mokėjimų už savo paslaugas.
 2. Paslaugos rūšis: Kainos taip pat gali skirtis priklausomai nuo to, kokių teisinių paslaugų jūs ieškote. Priklausomai nuo to ar tai konsultacija, ilgesnės teisinės paslaugos ar teisinis atstovavimas teisme, paslaugų kaina gali skirtis.
 3. Bylos sudėtingumas: Jei jūsų byla ar atvejis yra sudėtingi ir reikalauja daug laiko bei pastangų, tai taip pat paveiks paslaugų kainą.
 4. Advokato valandinių ar projektinių mokesčių sistema: Kai kurie advokatai darbą įkainoja išdirbtomis valandomis (valandinis mokestis), kiti advokatai gali siūlyti fiksuotą kainą už tam tikras paslaugas arba už visą bylą. Tad išsiaiškinkite su advokatu tai pirmųjų susitikimų metu.

Norint gauti tikslią informaciją apie advokato paslaugų kainas Vilniuje, rekomenduojama tiesiogiai susisiekti su konkrečiu advokatu ir su juo aptarti jūsų situaciją bei gauti kainos pasiūlymą.

Taip pat svarbu išsiaiškinti, ar yra kokių nors papildomų mokesčių arba išlaidų, su kuriomis galite susidurti proceso metu.

5. Kaip įvertinti ar advokatas turi reikiamą patirtį?

Patikrinkite advokato svetainę ir socialinius tinklų profilius (tokius kaip Linkedin), kad sužinotumėte, kiek ilgai jie dirba šioje srityje. Ilgesnę patirtį sukaupę advokatai bus susidūrę su daugiau skirtingų situacijų ir galimai greičiau ir efektyviau reaguos į jūsų bylos situaciją.

Taip pat nevenkite paklausti advokatų apie jų ankstesnius atvejus, susijusius su jūsų problema. Ir nesvarbu ar tai advokatai Vilniuje, Kaune ar kitame mieste. Svarbi jų patirtis ir kiek ji yra susijusiu su dabartiniu jūsų atveju.

6. Ar advokatas specializuojasi mano klausimu?

Iš pradžių siūlome patikrinti ar advokatas turi patirties jūsų konkrečioje teisinėje srityje. Tai galite padaryti jo elektroninėje svetainėje arba socialinių tinklų paskyroje. Taip pat nepabijokite susitikimo metu paklausti apie jų ankstesnius atvejus, susijusius su panašiomis problemomis.

Tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas padėjo geriau suprasti rūpimą klausimą ir padės lengviau išsirinkti geriausią advokatą Vilniuje.

Remiantis Amerikos Advokatų Asociacijos tyrimais, kai asmuo naudojasi patyrusiu ir kvalifikuotu advokatu, jo teisinio proceso sėkmės procentas yra daug didesnis nei tuos, kurie apsigina patys arba naudojasi nepatyrusiu advokatu.

Tai pabrėžia svarbą turėti kvalifikuotą teisininką, kuris gali veiksmingai ginti jūsų teises ir interesus teisme.

Geriausi Lietuvos advokatai ir jų pasiskirstymas

Lietuvoje yra apie 2130 advokatų, o 100 tūkstančių gyventojų tenka 74 advokatai. Tačiau advokatų pasiskirstymas šalyje yra netolygus.

Didžiausia advokatų koncentracija yra Vilniuje, kur praktikuoja beveik pusė visų šalies advokatų.

Mažesniuose regionuose, pavyzdžiui, Kėdainiuose ir Šilutėje, advokatų yra žymiai mažiau​​.

Bendrovės „Kantar“ vykdomo kasmetinio advokatų kontorų klientų pasitenkinimo tyrimo duomenimis 2023 metais geriausi Lietuvos advokatai – Ellex Valiunas.

Geriausi Lietuvos advokatai 2023 - Ellex Valiunas
Geriausi Lietuvos advokatai 2023 – Ellex Valiunas

Su šiuo ir kitais panašiais tyrimais galite susipažinti čia.

„Kantar Prospera“ apklausoje įmonių ir organizacijų atstovai vertina advokatų kontoras 15 skirtingų kategorijų, taip pat profesines kompetencijas konkrečiose verslo teisės srityse. Bendras įvertinimas, apimantis visas šias kategorijas vadinamas, yra pagrindinis rinkos žaidėjų įvertinimo matmuo.

Be to „Ellex“ pelnė pripažinimą kaip geriausias Baltijos šalių teisės patarėjas Šiaurės šalių regione. „Ellex“ tarp Baltijos šalių advokatų kontorų pasižymėjo konsultavusi 13 (įskaitytų) sandorių šiaurės Europos šalių rinkoje.

Pabaigai

Tikimės, kad šis patariamojo pobūdžio įrašas padės jums atsirinkti kas yra geriausi advokatai Vilniuje ar geriausiai vertinami profesionalai šeimos teisės srityje. Arba bent perskaitę jį žinosite į ką derėtų atkreipti dėmesį einant į pirmąją advokato konsultaciją.

Be abejo reikia atkreipti dėmesį, kad ieškodami geriausių advokatų Vilniuje sužinojote kas yra ir geriausi Lietuvos advokatai.

Geras advokatas Vilniuje tikrai nėra retenybė ir tikime, kad jūs tikrai išsirinksite profesionaliausius ir patikimiausius partnerius jei įdėsite šiek tiek darbo pasiruošiant.

Informuojame, kad tai yra patariamojo pobūdžio tinklaraštis apie geriausius advokatus Vilniuje ir jų pasirinkimą. Jei norite kaip teisininkas pakliūti į šį sąrašą arba būti matomi aukščiau Google paieškos rezultatuose vartotojams ieškant raktažodžių „advokatai Vilniuje”, „geras advokatas Vilniuje” ar „advokatų kontora Vilniuje”, kviečiame kreiptis į Develio agentūrą ir padėsime pasiekti jūsų verslo tikslų.

Pradžia | Blogas | Geriausi advokatai Vilniuje: Top 10 advokatų 2024 metais
Pasidalinkite įrašu: