Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Grožio akademija

Estetinės medicinos ir estetinės chirurgijos klinika Grožio akademija – tai vieta, kur pacientai atvyksta pakoreguoti ilgai kamavusį nepasitenkinimą savo išvaizda, bei nepakartojamą savo asmenybę pabrėžti patraukliais kūno bruožais. Tačiau klinika, tai ne tik vieta kur atsikratoma kompleksų susijusių su grožiu – čia atliekamas ir sveikatos problemų šalinimas. Dalis plastinių operacijų ne tik pagerina pacientų išvaizdą, tačiau turi teigiamą poveikį pacientų sveikatai, bei viso gyvenimo kokybei. Nesvarbu ar tai bus nosies rekonstrukcija, kuri pagerina kvėpavimą ir nuo knarkimo išgelbėja šeimos miegą ir ramybę, ar vokų korekcija, kuri padeda geriau matyti, ar krūtinės mažinimo operacija, po kurios palengvėja nugaros skausmas – visos šios procedūros padeda pacientams savo kūne jaustis jaukiau.

Pozityvūs ir šilti pacientų atsiliepimai visada primena, kad plastikos chirurgai ne tik pagerina mūsų pacientų bendrą savijautą, išvaizdą, bet ir suteikią vidinę ramybę ir sustipriną psichologinį pasitikėjimą savimi.

Teikiamos paslaugos: akių vokų operacija, antakių pakėlimas, veido patempimas, krūtų didinimas implantais, krūtų pakėlimas, pilvo plastika, pagurklio riebalų siurbimas, Bichat riebalų šalinimas, riebalų nusiurbimas