Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nord Clinic

Nord Clinic komandą sudaro aukštos kvalifikacijos plastikos chirurgai, kasmet atliekantys daugiau nei 3000 plastinių operacijų. Jie yra licencijuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Danijoje bei Švedijoje. Be to, specialistai yra tobulinę savo žinias ir įgūdžius stažuodamiesi prestižinėse klinikose Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.

Jie taip pat yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai, užtikrinantys aukščiausią paslaugų kokybę ir profesionalumą.

Specialistų teikiamos paslaugos: antakių pakėlimas, ausų korekcija, ginekomastija (vyrams), krūtų didinimas, krūtų mažinimas, krūtų pakėlimas, lūpos pakėlimas, nosies plastika, nugaros odos patempimas, operacijos vyrams, pilvo plastika, pilvo raumenų diastazė, riešo ir diupitreno operacijos, riešo kanalo tunelio sindromas, riebalų nusiurbimas, riebalų persodinimas, sėdmenų didinimas, sėdmenų pakėlimas, skruostų riebalų šalinimas, šlaunų plastika, veido pakėlimas, vokų plastika, žastų plastika.