Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Pradžia | Laisvalaikis | Boso diena: kada švenčiama, ką padovanoti?

Boso diena: kada švenčiama, ką padovanoti?

Boso diena minima spalio 16 dieną. Jos kilmė iš JAV. Tekste aptariame sveikinimus bosams, dovanų idėjas.
boso diena

Kada minima boso diena ir jos kilmė

Boso Diena, švenčiama kasmet spalio 16 d., yra proga išreikšti padėką ir pripažinimą vadovams už jų sunkų darbą bei vadovavimą.

Ši diena pirmą kartą buvo minima 1958 metais JAV, kai Patricia Bays Haroski užregistravo šventę JAV Prekybos rūmuose. Haroski norėjo pagerbti savo tėvą, kuris buvo ir jos bosas, ir atkreipti visuomenės dėmesį į vadovų pastangas bei iššūkius.

Nuo tada ši šventė išpopuliarėjo visame pasaulyje, skatindama darbuotojus padėkoti savo vadovams.

Boso Dienos Dovanos

Šiuolaikinėje darbo kultūroje Boso diena švenčiama įvairiai. Kai kuriose šalyse ir įmonėse tai gali būti oficialus renginys su apdovanojimais ir kalbomis, o kitur – neformalus paminėjimas su nedidelėmis dovanėlėmis ar tiesiog padėkos žodžiais.

Viskas priklauso nuo įmonės kultūros, vadovų ir darbuotojų santykių bei bendros atmosferos darbo vietoje.

Renkantis dovanas Boso Dienos proga, svarbu atsižvelgti į asmeninius boso pomėgius, profesiją ir jūsų santykių pobūdį. Štai keletas idėjų:

 1. Raštinės reikmenys prabangioje pakuotėje – tokie kaip aukštos kokybės rašikliai, užrašų knygelės ar darbo stalui skirti aksesuarai.

 2. Knygos – profesioni literatūra ar asmeninio tobulėjimo knygos, kurios gali būti naudingos vadovų karjerai.

 3. Patirtys – galite padovanoti dovanų čekį į restoraną, bilietus į teatrą ar koncertą, taip pat ir mokymus ar seminarus, kurie gali būti vertingi jų profesinėje veikloje.

 4. Pomėgiai. Jei žinote boso pomėgius ar hobius, tokios dovanos kaip golfo kursai ar prabangus vyno butelyss gali būti labai įvertintos.

 5. Asmeninės dovanos – pagal asmeninius boso pomėgius, pvz., vyno butelis iš rinktinės vyno daryklos, kokybiškas arbatos ar kavos rinkinys.

 6. Elektronika – naujausių technologijų įrenginiai, tokie kaip išmanieji laikrodžiai, planšetės ar el. skaityklės, taip pat gali būti puiki dovana.

 7. Mokymasis. Dovanoti galimybę dalyvauti profesinio tobulėjimo kursuose ar seminaruose – tai investicija į boso profesinę kompetenciją ir įmonės ateitį. Galbūt jūsų vadovas seniai apie tai kalba, bet niekaip tam neranda laiko?

 8. Komandos nuotrauka. Įrėminta komandos nuotrauka su padėkos žodžiais gali būti puiki dovana, simbolizuojanti komandos dvasią ir draugystę.

Esame sukūrę puikų straipsnį Ką padovanoti vyrui kuris viską turi? Jame aptariame dovanų idėjas skirtingo amžiaus vyrams. Jei jūsų vadovas yra vyras, galbūt rasite įdomią idėją ką galite padovanoti nuo savęs ar kolektyvo.

Boso Dienos sveikinimai

Sveikinant bosą Boso Dienos proga, svarbu pasirinkti tinkamą žodžių formą, kuri atspindėtų tiek profesionalumą, tiek asmeninę pagarbą.

Kaip pasveikinti vadovą su Boso Diena

Galima rinktis formalų ar šiltą toną, priklausomai nuo įmonės kultūros ir jūsų santykio su bosu:

Miela/-as [Boso vardas], noriu Jums padėkoti už Jūsų nuolatinę paramą ir lyderystę. Boso Dienos proga linkiu Jums sėkmės, profesionalumo bei naujų iššūkių, kurie teiktų džiaugsmą. Tegul ši diena Jums suteikia daug teigiamų emocijų!

Sveikinu Jus, [Boso vardas], su Boso Diena! Džiaugiuosi galėdamas(-a) dirbti kartu su tokiu išskirtiniu lyderiu kaip Jūs. Ačiū, kad esate ne tik vadovas, bet ir įkvepiantis pavyzdys visiems mums. Linkiu Jums puikios dienos!”

Brangus [Boso vardas], šiandien noriu padėkoti už Jūsų neįkainojamą įnašą į mūsų komandą ir kiekvieno iš mūsų profesionalų tobulėjimą. Jūsų lyderystė, patarimai ir palaikymas yra nepakeičiami. Linkiu Jums sėkmingos Boso dienos!

Labas, [Boso vardas]! Sveikinu su Boso Diena! Esu dėkingas(-a), kad turiu galimybę mokytis iš tokio įkvepiančio ir rūpestingo vadovo. Tikiuosi, kad ši diena Jums atneš daug teigiamų emocijų ir suteiks energijos naujiems darbams.

Sveikinu su Boso diena, [Boso vardas]! Tikiuosi, kad šiandien Jūs bent jau trumpam pamiršite, kad esate bosas, ir mėgaujatės diena kaip paprastas mirtingasis. Nepergyvenkite, rytoj vėl visi grįšime prie savo darbų!

Hey, šiandien galite pamiršti savo boso pareigas ir tiesiog mėgautis diena! Sveikinu su Boso Diena!

Sveikinu su Boso Diena! Tikiuosi, kad šiandien visi kiti atliks darbą už Jus. Mėgaukitės diena kaip tikras bosas!

Sveikinu su Boso Diena, ! Tikiuosi, šiandien mūsų komplimentai bus tokie pat gausūs kaip ir Jūsų e-paštai!

[Vardas], sveikinu su Boso Diena! Tikiuosi, Jūsų diena bus tokia pat nuostabi, kaip ir mano pastangos išvengti pirmadienio susirinkimo.

Sveikinu, [Vardas]! Tegul ši Boso Diena Jums primins, kaip puiku, kad nesate mūsų buhalteris. Mėgaukitės diena!

Juokingi sveikinimai Boso Dienos proga

Juokingi sveikinimai tinka, jei turite atvirą ir draugišką santykį su savo vadovu:

Šiandien yra ta diena, kai oficialiai galime pripažinti – Jūs esate bosas! Bet nebijokite, rytoj vėl grįžtame prie įprastos tvarkos, kai mes visi pretenduojame į šį titulą. Sveikinu su Boso Diena!

Sveikinu su Boso Diena! Tikiuosi, šiandien Jūs nejausite, kad esate apsuptas darbo – bent jau tol, kol neatsigręšime nuo šventinio torto!

[Vardas], Boso Diena – puiki proga priminti, kad esate geriausias bosas… po manęs, žinoma! Sveikinu!

Šiandien yra Boso Diena, tad leiskite mums padaryti viską, o Jūs tiesiog mėgaukitės kavos puodeliu, kuris šiandien yra nuo mūsų. Sveikinu!

Sveikinu su Boso Diena, [Vardas]! Dabar oficialiai galite įsakyti mums daryti tai, ką mes ir taip darome kiekvieną dieną!

Brangus [Vardas], sveikinu su Boso Diena! Tikiuosi, šiandien Jūsų darbo krūvis bus lengvesnis nei mūsų muzikos bosas.

Sveikinu su Boso Diena, [Vardas]! Ačiū, kad esate vairas mūsų laive, net jei kartais ir keliaujame be žemėlapio. Mėgaukitės švente!

  Jei trūksta sveikinimų idėjų galbūt juos rasite mūsų straipsnyje Prasmingi gimtadienio sveikinimai. Nors sveikinimai gimtadieniški, galbūt labiausiai patikusį galėsite modifikuoti ir pritaikyti savo bosui pasveikinti.

  Ranginiai boso dienai

  Šiuolaikinėje darbo rinkoje Boso diena gali apimti skirtingas veiklas, nuo oficialių pietų iki neformalių susitikimų. Įmonės šią dieną naudoja kaip galimybę stiprinti vadovų ir darbuotojų ryšius, organizuojant komandinius užsiėmimus.

  • Pietūs ar vakarienė: Organizuojami įmonės lėšomis, kur vadovai ir darbuotojai gali neformalioje aplinkoje pabendrauti.

  • Apdovanojimai: Kuomet skirtingų skyrių vadovai gali būti apdovanoti už pasiekimus. Tai gali būti apdovanojimai už darbuotojų įtraukimą ar inovacijas.

  Siekiant, kad šventė būtų etiška ir profesionali, patartina turėtų vengti pernelyg brangių dovanų ar per didelio dėmesio vienam asmeniui, kad nebūtų sukurta netinkamas požiūris į komandinį darbą.

  Renkantis dovanas ar formuluojant sveikinimus Boso dienai, svarbiausia yra nuoširdumas ir individualus požiūris, atsižvelgiant į bosui svarbias vertybes bei interesus.

  Pasidalinkite įrašu: