Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Pradžia | Blogas | Sportininkai socialiniuose tinkluose. Kokiu būti?

Sportininkai socialiniuose tinkluose. Kokiu būti?

Socialinių tinklų dėka sportininkai yra pasiekiami jų fanų labiau nei bet kada. Tad kaip išnaudoti šią galimybę? Kaip sportininkai turėtų veikti socialiniuose tinkluose ir būti patrauklūs fanams, komandų generaliniams vadybininkams ar galimiems rėmėjams? 

Kelios paprastos taisyklės ar patarimai, kurie pakankamai akivaizdūs, bet nepakeks nei vienam norinčiam turėti aiškesnį ir populiaresnį savo asmeninį prekinį ženklą. 

Būk savimi

Visi sportininkai nėra vienodai aukšti, greiti, stiprūs ar lygūs. Taip pat ir jų asmenybės. Jei tau atrodo, kad ir be tavęs yra daug tokių pat sportininkų kaip tu, negalvok taip. Tu gali būti įdomus ir galbūt esi visiškai kitoks nei dauguma. 

Todėl būk nuoširdus, sakyk ką galvoji, pasakok savo istoriją. Kuo nuoširdesnis būsi tuo daugiau žmonės įvertins tave, taigi ir tavo įrašus. Sporto fanai, nori matyti tikrą sportininką ir sužinoti daugiau apie jį, koks jis yra gyvenime.

Būdamas matomu socialiniuose tinkluose tai puikiai gali padaryti. Visi jau žino koks esi aikštelėje ar stadione. Tad parodyk ir šiek tiek asmeninio gyvenimo. 

Nesistenk apsimesti kažkuo kitu, būk savimi ir tai bus tiesiausias kelias į fanų širdis. Jei esi kaimietis, būk tokiu, jei easi geak’as, būt tokiu. Jei mėgsti lėkštus serialus, tegul fanai žino, kad mėgsti tokius.

Žmonės tai įvertins ir gali susilaukti netikėtų sekėjų, kurie galbūt tave pradėjo sekti ne dėl sportininko karjeros, bet dėl bendrų pomėgių.

Pristatyk savo istoriją

Sportininko socialinio tinklo paskyra yra tarsi trumpas jo karjeros žurnalas ar tv laida. Pasakok koks esi iš tikrųjų. Ir kodėl toks esi. Galbūt tavo vaikystė nebuvo tokia lengva ar paprasta nei kad yra dabar tavo gyvenimas. O gal tu ir dabar nesišvaistai uždirbtais pinigais pirkdamas jachtas? 

Žmonės seka sportininkus, nes jie eina netradiciniu, neįprastu gyvenimo keliu. Ir sekdami šį kelią žmonės tarsi gali kartu šį kelią išbandyti. Jei tau tai gali atrodyti tik paprasta diena biure, tai tavo sekėjams ypač jauniems, tai gali būti super turinys. 

Dalinkis dienos įspūdžiais, įprasta rutina. Pasakok su kuo mėtai pasilikęs po treniruotės, kaip gydai sumuštą kelį, kokius papildus vartoji. Supažindink galbūt kodėl nesisekė vienos ar kitos rungtynės. 

Atrask progą pasidalinti prisiminimais iš pirmųjų žingsnių sporte ir kaip įveikei sunkumus.

Dalinkis turiniu, kuris būtų artimas žmonėms

Greičiausiai 99% Domanto Sabonio sekėjų ne tik, kad neįdeda į krepšį, bet ir nelabai pasiekia lanką. Nepaisant to svarbu įtraukti kiekvieną faną turiniu, kuris jam gali būti artimas ir suprantamas. 

Mes visi turim tų paprastų kasdienių įvykių, kurie mus džiugina ar erzina. Toks turinys tave gali suartinti su tavo fanais. 

Taip jie supras, kad tu nesi tik atletas galintis to ko negali statistinis pilietis. Tu esi toks pats paprastas žmogus, kuris nemėgsta keltis anksti, nemėgsta kelionių autobusu ar kuriam taip pat atsibodo apsiniaukęs oras. 

O gal tu taip pat žiūri įdomų serialą ar klausai muzikos, kurios klauso ir tavo sekėjai? Dalinis tuo ir klausk savo auditorijos, kuo jie šiuo metu domisi?

Reikia pagalbos?

Sukursime komunikacijos strategiją ir ją įgyvendinsime. Kartu užauginsime tvirtą ir stiprų Jūsų prekinį ženklą.

Susisiekime ir aptarkime bendradarbiavimo galimybę.

Pasidalinkite įrašu: