Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Pradžia | Sveikata | Geriausi plastikos chirurgai Vilniuje

Geriausi plastikos chirurgai Vilniuje

Įvardijame geriausius plastikos chirurgus Vilniuje ir kaip pasiruošti pirmajam vizitui, kokių rezultatų tikėtis, aptarėme dažniausius stereotipus.
geriausi plastikos chirurgai vilniuje

Plastikos chirurgai Vilniuje 2024 metais: kaip išsirinkti, pasiruošti

Žmonės, norintys atlikti estetines operacijas, dažnai ieško kur dirba geriausi plastikos chirurgai Vilniuje, nes sostinėje dirba bene aukščiausios klasės specialistai kai kalbame apie plastines operacijas.

Vilniuje dirbantys plastikos chirurgai yra pasirengę jums padėti šioje kelionėje, suteikdami ne tik aukščiausios kokybės medicinines paslaugas, bet ir užtikrindami, kad kiekvienas pacientas jaustųsi išklausytas ir suprastas.

Šiame įraše sudarėme sąrašą geriausių specialistų. Nuo vienos žinomiausių Vitkaus klinikos iki vienos didžiausių Kardiolitos klinokos ir kitų.

Tekste rasite aprašytas paslaugas, klinikų kontaktus, elektronines svetaines ir kitą reikalingą informaciją.

Rengiantis plastinei operacijai, svarbu išsirinkti geriausius plastikos chirurgus Vilniuje, kad rezultatas pranoktų lūkesčius.

Žemiau dalijamės geriausių plastikos chirurgų dirbančių Vilniuje informacija ir kontaktais

TOP 10 geriausi plastikos chirurgai Vilniuje

Kaip atliekamas širdies kraujagyslių tyrimas

Baltijos Amerikos klinika

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, įkurta 1993 metais, yra viena iš pirmųjų ir pirmaujančių privačių klinikų Lietuvoje, įsikūrusi atokiau nuo miesto šurmulio, pušų apsuptyje. Klinika pabrėžia ilgalaikius šiltus santykius su pacientais, profesionalumą ir aukštą darbuotojų kvalifikaciją, siekdama gerinti ir saugoti žmonių sveikatą.

Čia teikiamos aukščiausio lygio medicinos paslaugos, įskaitant chirurgiją, terapiją, reabilitaciją, ambulatorinę priežiūrą ir stacionarų gydymą, viskas – ramioje ir sveikatinimui palankioje aplinkoje.

Baltijos Amerikos klinikoje atliekamos šios plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos procedūros: plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija, žaizdų siuvimas ir gydymas, plaštakos ir rankos chirurgija (įgimti, įgyti defektai, traumos), plastinės rekonstrukcinės veido operacijos, plastinės rekonstrukcinės kūno operacijos, įaugusio nago pašalinimas, apgamo pašalinimas, lipomų ir kitų patologinių odos darinių chirurginis ir lazerinis šalinimas, ganglionų pašalinimas, ultragarsinė liposkulptūra, krūtų padidinimas (augmentacija) implantais, krūtų pakėlimas (mastopeksija), krūtų sumažinimas (redukcija), krūties liaukos pašalinimas vyrams.

CLINICUS

CLINICUS

CLINICUS yra aukštos kvalifikacijos plastikos chirurgijos klinika, kurios specialistai – patyrę savo srities ekspertai su ilgamete darbo patirtimi ir nuolatiniu tobulėjimu, dalyvaujant mokslinėse konferencijose bei stažuotėse užsienyje.

Klinikos chirurgai priklauso tarptautinėms ir nacionalinėms plastinės chirurgijos asociacijoms, o operacijas atlieka Klaipėdoje ir Vilniuje, pradedant nuo 2004 m. CLINICUS išsiskiria modernia medicinos, mokslo ir kūrybos sinergija, garantuojančia sėkmingą veiklą.

CLINICUS veikia profesionalų komanda, apimanti įvairių sričių specialistus, nuo plastinės chirurgijos iki gydomojo pedikiūro, pabrėžiant kompleksinį požiūrį į paciento problemas ir individualizuotus sprendimus.

Plastikos chirurgijos klinikoje siūlomos paslaugos apima veido operacijas, tokias kaip veido operacijos, vokų plastika, antakių pakėlimas, veido patempimas siūlais, ausų korekcija, krūtinės operacijas, įskaitant krūtų didinimą implantais, krūtų didinimą riebalais, krūtų pakėlimą, krūtų mažinimą, ginekomastijos korekciją vyrams, krūtų spenelių korekciją, kūno kontūro operacijas, pavyzdžiui, pilvo plastiką, riebalų nusiurbimą, kūno modeliavimą, sėdmenų didinimą, lytinių lūpų plastiką, grožio injekcijas ir kitos paslaugos.

Grožio akademija

Grožio akademija

Estetinės medicinos ir estetinės chirurgijos klinika Grožio akademija – tai vieta, kur pacientai atvyksta pakoreguoti ilgai kamavusį nepasitenkinimą savo išvaizda, bei nepakartojamą savo asmenybę pabrėžti patraukliais kūno bruožais. Tačiau klinika, tai ne tik vieta kur atsikratoma kompleksų susijusių su grožiu – čia atliekamas ir sveikatos problemų šalinimas. Dalis plastinių operacijų ne tik pagerina pacientų išvaizdą, tačiau turi teigiamą poveikį pacientų sveikatai, bei viso gyvenimo kokybei. Nesvarbu ar tai bus nosies rekonstrukcija, kuri pagerina kvėpavimą ir nuo knarkimo išgelbėja šeimos miegą ir ramybę, ar vokų korekcija, kuri padeda geriau matyti, ar krūtinės mažinimo operacija, po kurios palengvėja nugaros skausmas – visos šios procedūros padeda pacientams savo kūne jaustis jaukiau.

Pozityvūs ir šilti pacientų atsiliepimai visada primena, kad plastikos chirurgai ne tik pagerina mūsų pacientų bendrą savijautą, išvaizdą, bet ir suteikią vidinę ramybę ir sustipriną psichologinį pasitikėjimą savimi.

Teikiamos paslaugos: akių vokų operacija, antakių pakėlimas, veido patempimas, krūtų didinimas implantais, krūtų pakėlimas, pilvo plastika, pagurklio riebalų siurbimas, Bichat riebalų šalinimas, riebalų nusiurbimas

Kardiolitos klinikos

Kardiolitos klinikos

„Kardiolitos klinikose“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centre dirbantys profesionalūs plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai atlieka plastines ir rekonstrukcines chirurgijas, grožio operacijas ir paslaugas.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai atlieka ne tik grožio operacijas ir paslaugas, tačiau ir operacijas esant įvairiems pažeidimams, sužalojimams po patirtų traumų, operacijų, šalina gerybinius auglius ir kt.

Prieš kiekvieną medicininę procedūrą, operaciją atliekama plastikos chirurgo konsultacija su pacientu, jeigu reikalinga yra atliekami tam tikri tyrimai, apžiūra.

Konsultacijos metu plastikos chirurgas įvertina paciento sveikatos būklę, išklauso jo lūkesčius, parenka geriausią spendimo būdą, aptaria operaciją ir pooperacinį laikotarpį.

Nord Clinic

Nord Clinic

Nord Clinic komandą sudaro aukštos kvalifikacijos plastikos chirurgai, kasmet atliekantys daugiau nei 3000 plastinių operacijų. Jie yra licencijuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Danijoje bei Švedijoje. Be to, specialistai yra tobulinę savo žinias ir įgūdžius stažuodamiesi prestižinėse klinikose Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.

Jie taip pat yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai, užtikrinantys aukščiausią paslaugų kokybę ir profesionalumą.

Specialistų teikiamos paslaugos: antakių pakėlimas, ausų korekcija, ginekomastija (vyrams), krūtų didinimas, krūtų mažinimas, krūtų pakėlimas, lūpos pakėlimas, nosies plastika, nugaros odos patempimas, operacijos vyrams, pilvo plastika, pilvo raumenų diastazė, riešo ir diupitreno operacijos, riešo kanalo tunelio sindromas, riebalų nusiurbimas, riebalų persodinimas, sėdmenų didinimas, sėdmenų pakėlimas, skruostų riebalų šalinimas, šlaunų plastika, veido pakėlimas, vokų plastika, žastų plastika.

Northway plastikos chirurgai

Northway plastikos chirurgai

Medicinos centras „Northway“ teikia plastikos chirurgijos paslaugas, orientuotas į kiekvieno paciento individualius grožio suvokimus ir lūkesčius.

Northway plastikos chirurgai pabrėžia svarbą įsiklausyti į pacientus, kad suprastų, kas jiems yra grožis. Visos procedūros prasideda nuo išankstinės konsultacijos, kurios metu aptariami paciento lūkesčiai, suteikiama informacija apie operaciją, jos eigą, tikslią kainą ir suderinama operacijos data.

Northway plastikos chirurgai taip pat užtikrina pacientų privatumą, garantuodami, kad asmens ir sveikatos duomenys bus prieinami tik gydymo procese dalyvaujantiems specialistams.

Jie vertinami kaip vieni iš geriausių plastikos chirurgų Vilniuje.

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrius

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrius

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrius, kuris pradėjo savarankišką veiklą 2003 m., teikia visapusiškas paslaugas, įskaitant skubią pagalbą ir planines operacijas.

Įkurtas po to, kai iki tol veikė kaip Traumatologijos, ortopedijos ir atstatomosios chirurgijos skyriaus dalis, šis skyrius kasmet atlieka apie 2 tūkst. įvairių operacijų.

Jo komandoje – aukšto lygio plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistai bei ortopedai traumatologai, kurie naudoja pažangią mikrochirurginę techniką. Šioje komandoje dirba bene labiausiai patyrę ir geriausi plastikos chirurgai Vilniuje.

Skyrius specializuojasi plaštakos, dilbio, kraujagyslių, nervų sužalojimų bei minkštųjų audinių ir odos defektų gydyme.

Sapiegos Klinika

Sapiegos Klinika

Sapiegos klinikos plastikos chirurgai dažniausiai atlieka nepiktybinių odos darinių šalinimą, o taip pat plaštakos funkcijų atstatymo operacijas. Tačiau atliekamso ir plastinės operacijos turinčiios teigiamą poveikį ir pacientų sveikatai - vokų korekcija padeda geriau matyti, nosies rekonstrukcija pagerina kvėpavimą, pašalina uoslės sutrikimus, sumažinus krūtinę, palengvėja nugaros skausmas. 

Sapiegos klinikos atstovai teigia, kad papagerėjusi pacientų psichologinė savijauta ir pakilusi nuotaika dažnai įpučia šviežio vėjo gūsį į jų darbinę rutiną, santykius, padidėja produktyvumas, kyla naujų idėjų ir atsiranda daug daugiau energijos joms įgyvendinti. Todėl dažnai po kelerius metus atidėliotos svajonės patobulinti savo išvaizdą įgyvendinimo, kyla natūralus klausimas „Kur aš buvau anksčiau?“.

Bene geriausi plastikos chirurgai Vilniuje teikia šias paslaugas: Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija, akių vokų plastika, nosies plastinė operacija, atlėpusių ausų korekcija, veido patempimas, krūtų (krūtinės) didinimas, krūtų pakėlimas, krūtų mažinimas, riebalų nusiurbimas (liposakcija), odos navikų ir darinių šalinimas chirurginiu būdu.

Vitkus Clinic

Vitkus Clinic

Vitkus Clinic yra įsikūrusi Vilniuje, ramiame Valakupių rajone, klinikos pastatas, kurio plačiais langais į vidų liejasi pušyno gaiva, obelų sodo brandi ramybė, jauki saulės šiluma.

Klinikos lyderis – vienas geriausių Europoje plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos ekspertas, mikrochirurgas profesorius Kęstutis Vitkus. Klinikos įkūrėjo vardu pavadintos klinikos pacientai čia gaus išskirtinę priežiūrą, nes klinikoje dirba vieni iš profesionaliausių gydytojų. 

Klinikos specialistų teikiamos paslaugos: plastinė chirurgija apima veido operacijas, krūtų operacijas, kūno formų korekciją, estetinę dermatologiją, lazerinę dermatologiją, grožio injekcijas, darinių šalinimą, plaukų puoselėjimą, masažus, INDIBA terapiją, echoskopijos tyrimus.

Gydytojų meistriškumas, moderniausia, saugiausia medicininė aparatūra, profesionali slauga – yra šios klinikos pamatai. Klinikoje Jūs esate saugiuose ir jaukiuose namuose.

Kaip išsirinkti geriausią plastikos chirurgą?

Jei ieškote kur dirba geriausi plastikos chirurgai Vilniuje ar kituose miestuose pirmiausia ieškokite informacijos iš buvusių klientų. Kuo daugiau jos surinksite, tuo daugiau galimybių, kad būsite patenkinti rezultatu.

Informacija apie plastikos chirurgus Vilniuje yra lengvai randama tiek klinikų svetainėse, tiek socialinėse medijose. Vis tik patariame paieškoti atsiliepimų apie dominančias klinikas bei konkrečius gydytojus.

Reklama, PR, socialiniai tinklai yra gerai, bet labai svarbu ką apie specialistus kalba jų paslaugas išbandę žmonės.

Rinkdamiesi plastikos chirurgą, atsižvelkite į keletą svarbių veiksnių.

 • Atlikite išsamų tyrimą: Skirkite laiko ieškodami informacijos apie potencialius chirurgus. Svarbu įvertinti jų išsilavinimą, kvalifikacijas, atliktų operacijų skaičių bei sritis. Svarbu, kad jis būtų patyręs srityje, kurioje norėsite, jog būtų atlikta operacija.
 • Susitikite su chirurgu asmeniškai: Pirmas įspūdis yra labai svarbus. Susitikimas padės jums jaustis patogiau ir leis išsiaiškinti visus rūpimus klausimus.
 • Įvertinkite chirurgo darbų patirtį: Žiūrėkite prieš ir po operacijų nuotraukas, kad įvertintumėte realius chirurgo darbo rezultatus. Šiuo metu dažnas gydytojas turi sukaupęs nemažą darbų nuotraukų kolekciją, tai leis suprasti jo ekspertiškumą.

  Įsitikinkite, kad pasirinktas chirurgas yra licencijuotas ir priklauso nacionalinėms bei tarptautinėms plastikos chirurgijos asociacijoms. Kompetetingas plastikos chirurgas Vilniuje tikrai turės įgijęs aukščiausio tipo licencijas. Tai užtikrina, kad jis reguliariai dalyvauja mokymuose ir seminaruose, siekiant išlaikyti aukštą profesionalumo lygį.
 • Patikrinkite atsiliepimus: Skaitykite kitų pacientų atsiliepimus apie jų patirtis su chirurgu. Tai gali padėti susidaryti nuomonę apie chirurgo darbo kokybę ir pacientų aptarnavimą.
 • Ar jaučiatės komfortabiliai: Svarbu, kad jaustumėtės užtikrintai ir patogiai bendraudami su chirurgu ir jo komanda. Geras santykis su chirurgu padės pasiekti norimų rezultatų.
geriausi plastikos chirurgai vilniuje
Geriausi plastikos chirurgai Vilniuje: kaip išsirinkti?

Kaip pasiruošti pirmam vizitui pas plastikos chirurgą?

Pasiruošimas vizitui pas plastikos chirurgą yra svarbus žingsnis, siekiant užtikrinti, kad jūsų lūkesčiai būtų realistiški ir kad galėtumėte išsamią informaciją pateikti savo gydytojui.

Štai keletas pagrindinių rekomendacijų, kaip geriausiai pasiruošti prieš pirmąjį vizitą:

1. Aiškiai apibrėžkite savo lūkesčius ir tikslus

 • Užsirašykite, kokius estetinius pokyčius norėtumėte atlikti ir kodėl. Tai padės chirurgui suprasti jūsų lūkesčius ir pasiūlyti geriausią gydymo planą. Kartais priežastis yra net svarbesnė ir leis gydytojui geriau suprasti jus.

2. Surinkite savo medicininę istoriją

 • Parengkite išsamų sąrašą visų ankstesnių medicininių procedūrų, alergijų, naudojamų vaistų ir papildų. Tai svarbu norint išvengti galimų komplikacijų.

3. Sudarykite klausimų chirurgui sąrašą

 • Užsirašykite visus klausimus, kuriuos norėtumėte užduoti per konsultaciją. Tai gali apimti klausimus apie chirurgo patirtį, procedūros eigą, galimas rizikas, atsigavimo laikotarpį ir lūkesčių valdymą.

4. Tyrinėkite ir išnagrinėkite

 • Atlikite išankstinį tyrimą apie procedūrą, kurią svarstote. Supratimas apie procedūros etapus, galimus iššūkius ir rezultatus padės jums geriau pasirengti ir įvertinti savo sprendimą.

5. Pasirūpinkite, kad turėtumėte su kuo grįžti namo

 • Atminkite, kad po kai kurių procedūrų gali būti sunku vairuoti ar atlikti įprastas veiklas. Pasirūpinkite, kad turėtumėte draugą ar šeimos narį, kuris galėtų jus parvežti ir palydėti namo.

6. Apsvarstykite savo finansinį pajėgumą

 • Būkite pasiruošę aptarti finansinius klausimus ir galimas mokėjimo galimybes. Tai apima procedūros kainą, galimas papildomas išlaidas ir finansavimo galimybes.

7. Būkite pasirengę fiziniam patikrinimui

 • Plastikos chirurgas norės atlikti fizinį patikrinimą ir, galbūt, fotografuoti operuojamas sritis, kad geriau suplanuotų operaciją.

  Būkite pasiruošę šiam žingsniui ir laikykitės gydytojo nurodymų.

8. Pasiruoškite emociškai

 • Emocinis pasirengimas yra svarbus, nes chirurginės procedūros gali turėti didelį poveikį jūsų savijautai ir išvaizdai. Apsvarstykite savo lūkesčius ir būkite pasirengę priimti pokyčius.

Tinkamas pasirengimas padės užtikrinti, kad jūsų vizitas pas plastikos chirurgą bus efektyvus, o sprendimai – gerai apgalvoti ir informuoti.

Plastikos chirurgas Vilniuje: kaip išsirinkti?

Plastinės operacijos Vilniuje: nuo ko priklauso kainos?

Plastikos chirurgo paslaugų kaina priklauso nuo keleto skirtingų pagrindinių veiksnių:

 1. Operacijos sudėtingumo: Sudėtingesnės ir laiko reikalaujančios procedūros paprastai yra brangesnės, nes jos reikalauja didesnių chirurgo įgūdžių ir ilgesnio darbo laiko.
 2. Chirurgo patirties ir reputacijos: Aukštos kvalifikacijos specialistai su ilgamete patirtimi ir geru vardu gali reikalauti aukštesnio atlygio už savo paslaugas.
 3. Klinikos vieta ir įranga: Paslaugų kainos gali skirtis priklausomai nuo klinikos geografinės vietos ir joje naudojamos įrangos modernumo. Klinikos didmiesčiuose ar prestižinėse vietose dažnai kainuoja daugiau.
 4. Anestezijos tipas: Priedai, kurie reikalauja bendrosios nejautros, kaina bus didesnė nei tiems, kuriems pakanka vietinės nejautros, nes į kainą įskaičiuojami anesteziologo paslaugų ir vaistų kaštai.
 5. Postoperacinė priežiūra: Ilgesnis ar sudėtingesnis atsigavimo periodas, reikalaujantis daugiau vizitų pas gydytoją ar specialių priežiūros priemonių, taip pat gali padidinti bendrą procedūros kainą.
 6. Papildomos procedūros: Kartais pacientai pasirenka atlikti kelias procedūras vienu metu, kas gali būti ekonomiškai naudingiau, tačiau bendra kaina bus aukštesnė dėl didesnio procedūrų skaičiaus.
 7. Medžiagų ir įrangos kaštai: Naudotos medžiagos (pvz., implantai, chirurginiai siūlai) ir specializuota įranga taip pat įtakoja galutinę paslaugų kainą.

Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, kiekviena plastinės chirurgijos procedūra yra individualiai vertinama, o galutinė kaina nustatoma konsultacijos metu, įvertinus visus paciento poreikius ir operacijos specifikas.

Orientacinės plastinių operacijų paslaugų kainos:

 • Krūtų padidinimas nuo 3500 €
 • Krūtų pakėlimas 3500-4000 €
 • Nosies pertvaros korekcija (su otorinolaringologu) 3800 €
 • Viršutinių vokų plastika nuo 1000 €
 • Pilvo sienos plastika nuo 3000 €
 • Sėdmenų plastika nuo 3500 €
Plastikos chirurgas Vilniuje: svarbu tinkamai išsirinkti

Plastikos chirurgai Vilniuje: paslaugų įvairovė

Plastikos chirurgija apima įvairias procedūras, skirtas tiek estetiniams pokyčiams, tiek funkcinių problemų sprendimui.

Keletas pagrindinių paslaugų, kurias siūlo plastikos chirurgai Vilniuje:

 • Krūtų didinimas/mažinimas: Procedūros, skirtos krūtų dydžio keitimui, formos gerinimui ar simetrija atstatant po traumų ar chirurginių intervencijų.
 • Veido estetinės procedūros: Geriausi plastikos chirurgai Vilniuje atlieka veido, kaklo pakėlimus, vokų korekciją, nosies formos korekcijas ir kitas procedūras, siekiant pagerinti veido bruožų harmoniją.
 • Kūno kontūrų korekcija: Įvairios procedūros, tokios kaip riebalų nusiurbimas, pilvo plastika, kūno liftingas, skirtos formuoti ir tobulinti kūno linijas.
 • Rekonstrukcinė chirurgija: Kompetetingas plastikos chirurgas Vilniuje jums atliks rekonstrukcines chirurgijos operacijas. Tai procedūros, skirtos atkurti kūno dalis po traumų, chirurginių intervencijų ar dėl gimimo defektų.

Geriausias plastikos chirurgas Vilniuje: sertifikuotas ir drąsiai dalijasi sėkmės istorijomis

Dažniausiai kylantys klausimai prieš vizitą pas plastikos chirurgą

Prieš eidami į konsultaciją su plastikos chirurgu, pacientai dažnai turi daug klausimų ir abejonių. Šie klausimai padeda geriau suprasti procedūrą, chirurgo patirtį ir galimus rezultatus.

Keletas dažniausių klausimų, kuriuos pacientai užduoda prieš susitikimą su plastikos chirurgu:

1. Ar aš esu tinkamas operacijai?

Pacientai nori žinoti, ar jų sveikatos būklė, amžius ir lūkesčiai yra tinkami konkrečiai estetinei procedūrai.

2. Kokia yra chirurgo patirtis ir kvalifikacija?

Svarbu sužinoti apie chirurgo išsilavinimą, sertifikatus, kiek jis atliko panašių procedūrų ir kokia buvo sėkmės dalis. Geriausi plastikos chirurgai Vilniuje bus itin kvalifikuoti ir sertifikuoti.

3. Kaip atliekama procedūra?

Pacientams rūpi sužinoti apie patį operacijos procesą, naudojamą anesteziją, operacijos trukmę ir ar reikės likti ligoninėje po procedūros.

4. Kokie galimi rizikos faktoriai ir komplikacijos?

Supratimas apie galimas rizikas ir kaip jas sumažinti yra svarbus kiekvienam, svarstančiam apie chirurginę intervenciją.

5. Koks atsigavimo laikotarpis?

Žinios apie tai, kiek laiko užtruks pilnas atsigavimas, kokį skausmą ar diskomfortą galimai teks patirti ir kada bus galima grįžti prie įprastų veiklų, yra labai svarbios planuojant operaciją.

Geriausi plastikos chirurgai Vilniuje: klausimai kylantys prieš vizitą

6. Kokie galimi operacijos rezultatai?

Pacientai nori žinoti, ko tikėtis po operacijos, ar rezultatai bus ilgalaikiai ir kaip arti galutiniai rezultatai bus prie jų idealios išvaizdos.

7. Kokia operacijos kaina?

Aiškus suvokimas apie visus operacijos kaštus, įskaitant papildomas išlaidas, yra būtinas norint nuspręsti, ar procedūra yra finansiškai įmanoma.

8. Ar yra prieš ir po procedūros palyginamų nuotraukų?

Prieš ir po operacijos nuotraukos gali padėti geriau įsivaizduoti galimus rezultatus ir įvertinti chirurgo darbo kokybę. Įprasta praktika, kad pacientams atliekamos nuotraukos prieš ir po operacijos.

9. Kokia priežiūra reikalinga po operacijos?

Informacija apie reikalingą priežiūrą, įskaitant vaistus, higieną ir bet kokius specialius nurodymus, yra svarbi sklandžiam paciento atsigavimui.

Atsakymai į šiuos klausimus gali padėti jums jaustis saugiai, priimant sprendimą dėl plastinės chirurgijos.

Geriausi plastikos chirurgai Vilniuje: patyrę specialistai

Susijęs straipsnis: geriausi advokatai Vilniuje

Plastikos chirurgas Vilniuje: populiariausi stereotipai susiję su plastinėmis operacijomis

Plastinė chirurgija dažnai yra apipinta įvairiais stereotipais ir klaidingais įsitikinimais, kurie gali būti klaidinantys ar net atgrasūs žmonėms, svarstantiems apie estetines procedūras.

Keletas dažniausių stereotipų, susijusių su plastine chirurgija:

1. Tik moterys pasidaro plastines operacijas

Vienas iš labiausiai paplitusių mitų yra tas, kad plastinė chirurgija skirta tik moterims. Iš tiesų, vis daugiau vyrų kreipiasi į plastikos chirurgus, siekdami pagerinti savo išvaizdą ar pasitikėjimą savimi per procedūras, tokias kaip riebalų nusiurbimas, nosies korekcija (rinoplastika) ar net krūtų mažinimas vyrams (ginekomastija).

2. Plastinė chirurgija yra tik estetikai

Nors daugelis plastinių operacijų yra atliekamos estetiniais sumetimais, svarbu paminėti, kad plastinė chirurgija taip pat apima rekonstruktyvines operacijas.
Tokios operacijos gali būti būtinos po traumų, nusideginimo, vėžio chirurgijos ar įgimtų defektų, padedant žmonėms grįžti prie įprasto gyvenimo.

3. Plastinė chirurgija yra nesaugi

Su bet kuria chirurgija susiję tam tikri rizikos faktoriai, tačiau šiuolaikinės technologijos ir aukšti medicininiai standartai reiškia, kad daugelis plastinių operacijų yra saugios. Svarbu rinktis patyrusį, licencijuotą plastikos chirurgą ir akredituotą medicinos įstaigą, kurioje būtų užtikrintas aukščiausias saugumo lygis.

4. Rezultatai akivaizdūs ir nenatūralūs

Klaidinga nuomonė, kad plastinės operacijos visada palieka dirbtinį ar pernelyg „perdarytą” išvaizdą. Kiekvieno chirurgo tikslas yra sukurti subtilius, natūraliai atrodančius rezultatus, kurie atitinka paciento kūno proporcijas ir veido bruožus. Sėkminga operacija dažnai yra nepastebima.

5. Plastinė chirurgija yra skirta tik turtingiems

Nors kai kurios plastinės operacijos gali būti brangios, yra daug įvairių finansavimo ir mokėjimo galimybių, kurios padaro procedūras prieinamas platesniam žmonių ratui. Be to, kainos skiriasi priklausomai nuo operacijos tipo, gydytojo patirties ir operacijos atlikimo vietos.

Geriausi plastikos chirurgai Vilniuje: kylantys stereotipai
Geriausi plastikos chirurgai Vilniuje: kylantys stereotipai

6. Plastinė chirurgija sprendžia visas problemas

Nors plastinės operacijos gali padidinti pasitikėjimą savimi ir pagerinti gyvenimo kokybę, svarbu turėti realistiškus lūkesčius. Plastinė chirurgija nėra „visų problemų sprendimas” ir negali pakeisti asmens emocinės gerovės ar socialinio gyvenimo. Tad tikėkitės teigiamų išvaizdos pokyčių, bet jie neišspręs pasitikėjimo savimi. Tik prisidės prie šios kelionės pradžios.

Plastinių operacijų kainos ir kompeansavimas

Krūtinės plastinės operacijos kaina?

Kaip informaciją pateikia Gijos klinikos – krūtų didinamas implantais nuo 3500 eur krūtų didinimas riebalais nuo 3100, krūtų didinimas implantais ir pakėlimas nuo 4500 eur.
Tai yra preliminarios ir orientacinės kainos, kurios gali skirtis nuo jas atliekančių specialistų kompetencijos ir užimtumo. 

Kada plastinė operacija yra kompensuojama?

Jei plastinės operacijos pacientams, kurie yra apdrausti privalomuoju draudimu, atliekamos medicininiais tikslais, jos gali būti kompensuojamos iš ligonių kasų. 

Kokios plastinės operacijos yra kompensuojamos?

Plastinių operacijų, kurias kompensuoja ligonių kasos, sąrašą galite rasti valstybinėje ligonių kasų svetainėje. Kompensuoti galima gana platų plastinių operacijų spektrą. Svarbu tik nustatyti, kad operacija reikalinga dėl medicininių priežasčių.
Jei gydytojas patvirtins, jog operacija reikalinga dėl medicininių sumetimų, tuomet ji bus kompensuojama.

Makšties plastinės operacijos kaina?

Makšties plastinė operacija dažniausia siūloma kai taikytos konservatyvios gydymo priemonės nebuvo efektyvios.
Jos orientacinė kaina pateikta Kardiolitos klinikos – 1700 eur. Operacija gali būti atliekama taikant bendrinę ar regioninę nejautrą.

Kiek kainuoja nosies plastinė operacija?

Orientacinės nosies plastinės operacijos kainos: nosies formos ir pertvaros operacija – 2,500 €, nosies pertvaros operacija – 1,490 €, nosies galo korekcija – 2,300, pilna nosies korekcija 2,500 €.
Tai yra preliminarios kainos, kurios gali skirtis priklausomai nuo klinikos, kurioje bus atliekama operacija.

Pabaigai

Plastinė chirurgija gali teikti neįkainojamą pasitikėjimo ir savijautos pagerėjimą, tačiau svarbu prisiminti, kad tinkamo specialisto pasirinkimas yra lemiamas.

Plastikos chirurgai Vilniuje siūlo pasaulinio lygio paslaugas ir įrodo, kad Lietuva yra viena iš pirmaujančių šalių plastinės chirurgijos srityje. Atidžiai sekant patarimus ir atsižvelgiant į svarbius pasirinkimo aspektus, galite rasti tobulą chirurgą, kuris padės jums pasiekti norimus rezultatus saugiai ir efektyviai.

Konsultacija su plastikos chirurgais Vilniuje padės išsiaiškinti visus operacijos etapus ir galimus rezultatus.

Plastinės chirurgijos pasirinkimas yra reikšmingas sprendimas, tad būtina jį priimti atsakingai, remiantis išsamiu tyrimu ir patikimais šaltiniais. Tikėkimės, kad šis vadovas suteiks jums reikiamą informaciją ir padės rasti geriausią plastikos chirurgą Vilniuje, kuris atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius.

Pasidalinkite įrašu: